влевовправо

Ручка меблева з керамікою GTV 728B 96 мм Антична латунь/кераміка
- Немає в наявності
- Код: UP-WP0728-BK
57,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 80 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка меблева кераміка дуга 96 мм UP-WP0728-BK (колос) - лицьова фурнітура, гарна ручка-скоба з керамічним елементом корпусу, що підходить для класичних інтер'єрів.
Комплектація
-
Ручка – 1 шт.
-
Кріпильний гвинт - 2 шт.
Характеристики
| Виробник | GTV |
| Модель | UP-WP0728-BK |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 26 мм |
| Матеріал | ZnAl/керамічна вставка |
| Колір | Антична латунь/кераміка |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Колір ручки | Латунь |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 57,60 ₴


