влевовправо

Ручка меблева Gamet UP17-0128-GA011-WHT-0 128 мм патинований нікель
- В наявності
- Код: 81042
303,40 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип ручки | Скоба |
| Матеріал | Метал + Фарфор |
| Довжина | 167.5 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 30.5 мм |
| Стиль | Класика |
| Виробник | Gamet |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Колір ручки | Сталь |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 303,40 ₴

