влевовправо

Ручка меблева Gamet UR55-128-G35 128 мм чорний матовий
- В наявності
- Код: 129196
216 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Міжцентрова відстань: | 128 мм |
| Тип ручки> | Скоба |
| Матеріал: | Метал |
| Висота: | 36 мм |
| Ширина: | 13 мм |
| Довжина: | 141 мм |
| Виробник: | Gamet |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Колір ручки | Чорний матовий |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 216 ₴

