влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник: | GIFF |
| Колір: | Алюміній |
| Тип опори: | З регулюванням |
| Матеріал: | Алюміній + Пластик |
| Діаметр | 40 мм |
| Регулювання по висоті, мм | +20 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GIFF |
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Алюміній |
- Ціна: 50,70 ₴

