влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС ТОВАРУ
Петля GTV накладна самозакрывающаяся з планкою H-0 - пристрій, за допомогою якого фасад прикріплюється до корпусу меблевої конструкції і здійснюється відкривання/закривання дверцят.
ПЕРЕВАГИ
- Функція плавного і безшумного закривання, завдяки вбудованому доводчику.
-
Система швидкого монтажу; петля і відповідна планка скріплюються замиканням.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Петля – 1 шт.
-
Відповідна планка – 1 шт.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Виробник | GTV |
| Артикул | ZM-INHC090BEO |
| Кріплення до відповідної планки | Сlip-on (швидкий монтаж) |
| Кут відкривання | 102 градуси |
| Тип петлі | Накладна |
| Товщина фасаду | 16-18 мм |
| Діаметр чаші | 35 мм |
| Присадки (міжцентрова відстань) | 45 мм |
| Тип закриття петель | З доводчиком |
| Основні | |
|---|---|
| Кут відкриття, град. | 105 |
| Виробник | GTV |
| Спосіб накладання | Накладна |
| Тип закривання | з доводчиком |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 29,80 ₴


