влевовправо

Ручка меблева скоба GIFF 8/169/128 Антична бронза
- В наявності
- Код: 120162
114,30 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник | GIFF |
| Колір | Античазна бронза. |
| Тип ручки | Скоба |
| Матеріал | Метал |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Довжина, мм | 167 мм |
| Ширина, мм | 17 мм |
| Висота, мм | 33 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GIFF |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Бронза |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
- Ціна: 114,30 ₴



