
Петля кутова Hafele METALLA D SM N 165° крокодил з дотягом
- В наявності
- Код: 24595
179,80 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля Hafele накладна 165 градусів з дотягом - механізм для дерев'яних меблевих фасадів з широким кутом відкривання.
ПЕРЕВАГИ
- Функція плавного і безшумного закривання, завдяки вбудованому доводчику.
-
Система швидкого монтажу; петля і відповідна планка скріплюються замиканням.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Петля – 1 шт.
ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ
- Шурупи для монтажу купуються окремо.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Виробник | Hafele |
| Артикул | 315.02.700 |
| Кріплення до відповідної планки | Сlip-on (швидкий монтаж) |
| Кут відкривання | 165 градуси |
| Тип петлі | Накладна |
| Товщина фасаду | 16-18 мм |
| Діаметр чаші | 35 мм |
| Присадки (міжцентрова відстань) | 45 мм |
| Тип закриття петель | З доводчиком |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafele |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб накладання | Накладна |
| Кут установки, град. | 90 |
| Кут відкриття, град. | 165 |
| Тип закривання | з доводчиком |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 179,80 ₴
