влевовправо

Ручка меблева Ozkardesler 5654-012 SARE 128 мм Чорний матовий
- В наявності
- Код: 5654-012
141,90 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Цвет: | Матовий чорний, Хром, Матовий хром |
| Міжцентрова відстань: | 128 мм, 160 мм, 192 мм, 224 мм |
| Матеріал: | Метал |
| Ширина: | 7 мм |
| Висота: | 29 мм |
| Виробник: | Ozkardesler |
| Країна виробник | Туреччина |
ÖZKARDEŞLER використовує всі можливості технологій із моменту свого заснування в 1985 році, успішно закріпилися на ринку.
Приділяючи особливу увагу меблевій галузі, ми стали експертами в меблевій фурнітурі. Наші вироби представлені в металі та пластику зі спеціальним покриттям і створюються нашою власною комплексною системою виробництва (лиття металу, формувальний цех тощо)
Відділ досліджень і розвитку ÖZKARDEŞLER успішно вдосконалює технологічний процес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ozkardesler Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Матеріал | Метал |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Чорний |
- Ціна: 141,90 ₴



