влевовправо

Ручка меблева GTV EXTEND L-1200 мм світле золото браш
- В наявності
- Код: UA-EXTEND-1200-22
736,30 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка меблева алюмінієва EXTEND L — 110 мм — лицьова фурнітура, призначена для встановлення на високі та широкі фасади. Зокрема використовується для дверей гардеробних. Може застосовуватись для важких фасадів.
Комплетація
-
Ручка — 1 шт.
-
Кріпильні гвинти — 4 шт.
Характеристики
| Виробник | GTV |
| Модель | UA-EXTEND |
| Тип ручки | Скоба |
| Довжина: | 1200 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 480 |
| Колір ручки | Золото |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 736,30 ₴





