влевовправо

Ручка меблева GTV GRAVEL LONG L-1200 мм світле шліфоване золото
- В наявності
- Код: UA-GRAVEL-1200-22
569,50 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Ручка меблева алюмінієва GRAVEL L-1200 мм - лицьова фурнітура, призначена для встановлення на високі та широкі фасади. Зокрема використовується для дверей гардеробних. Застосована для важких фасадів.
Ручка кріпиться на 4 гвинти. Міжцентрові відстані на ручці L-1200: 224, 448, 480 мм.
Комплетація
-
Ручка — 1 шт.
-
Гвинт M4*22 – 4 шт.
Характеристики
| Виробник | GTV |
| Модель | UA-GRAVEL-1200 |
| Тип ручки | Скоба |
| Довжина: | 1200 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 29 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 480 |
| Колір ручки | Золото |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 569,50 ₴





