влевовправо

Ручка меблева Virno Lines 406/320 нікель браш
- В наявності
- Код: 93209
331,70 ₴
+380 (66) 315-94-36
Viber
- +380 (68) 516-97-90Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Колір: | Хром, Чорний Матовий, Нікель Браш |
| Міжцентрова відстань: | 192 мм, 320 мм, 1024 мм |
| Матеріал: | Метал |
| Довжина: | 220 мм, 350 мм, 1200 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота: | 27 мм |
| Стиль: | модерн |
| Кількість в коробці: | 20 шт |
| Виробник: | Virno Style |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virno Style |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Нікель |
| Довжина між отворами для гвинтів | 320 |
- Ціна: 331,70 ₴




